60 m².

.

. .

.

Vlore- Shiten apartamente 1+1/ “Lungomare”.

Apartamente 1+1 per shitje prane rruges Dhimiter Konomi ne Vlore. . .

5 m².

000 Euro/Total Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë shumë e zhvilluar e cila ofron të gjitha facilitet e nevojshme Organizmi: Dhomë + ambient gatimi 1 Tualet 1 Ballkon Detaje të tjera: Kati i 4. <100,000€ 2 dhoma 2 tualete TiranĂ«. .

. 2 minuta ne kemb je ne det te plazhi i ri, ne Lungomare dhe afer ne qytet.

36 m2 ne katin e 6 banim te.

.

Shiten opsione apartamentesh 1+1, 2+1 ose 3+1 ne nje kompleks te ri ne ndertim tek Liqeni i Thate. .

. .

Imobiliare-okazion shtepi ne vlore.
85.
.

.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe plazh okazion ,kategori Apartamente ,ose lokacione Durrës ,MerrJep.

Casa Italia - Rruga 29 Nëntori. . May 9, 2023 · AMBJENT PER ZYRA ME QERA NE RRUGEN E KAVAJES PRANE 21 DHJETORIT (ID 4239063) Rruga e Kavajes prane 21 Dhjetorit | 111 M2 | 700 Euro.

Papafingo per shitje ne Lungomare me pamje nga deti. OKAZION!!! SHITET GARSONIERE NĂ‹ LUNGOMARE, VLORĂ‹. Casa Italia - Rruga 29 NĂ«ntori. . OKAZION!!! SHITET GARSONIERE NĂ‹ LUNGOMARE, VLORĂ‹.

Përshkrimi.

Apartamenti ndodhet nje dertim te ri te vitit 2022. 5 m².

.

Casa Italia - Rruga 29 NĂ«ntori.

.

77.

.